Atrakcje dla najmłodszych od Kreatornia podczas V Biegu Nyskiego:)

Podczas V Biegu Nyskiego, zapraszamy także najmłodszych do rekreacji ruchowej, dyscyplin sprawnościowych itp. Wszystko to na boisku Gimnazjum nr 2 w Nysie od 13:00 do 15:00 w ramach programu "Lekkoatletyka dla Każdego".

Atrakcje dla najmłodszych od Kreatornia podczas V Biegu Nyskiego:)

Bieg Nyski coraz bliżej - co za radość! To święto nie tylko starszych biegaczy, ale również najmłodszych, zawsze niestrudzonych, odważnych i wiecznie uśmiechniętych podróżników. Sprawdźcie, jak wiele atrakcji przygotowaliśmy dla nich 11 czerwca!

W Kreatorni najlepiej wiemy, jak dużo energii mają w sobie najmłodsi i właśnie, dlatego mamy dla nich wiele niespodzianek.

Na boisku Gimnazjum nr 2 w godz. 13.30-16.00 czynna będzie Strefa Zabaw Kreatywnych dla Dzieci - strefa zabaw: puszczanie ogromnych baniek, nyski tor przeszkód, - kącik Małego Kreatorianina - rysujemy z Kreatornią "Sport to zdrowie", warsztaty kreatywne z robienia pucharów i medali.

Na samym końcu zapraszamy na Wielką Wojnę Balonową (jeżeli pogoda dopisze!) Wszystkie przewidziane atrakcje są bezpłatne! Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie ograniczona. Kreatornia to miejsce dla podróżników ciekawych nowych doznań i ekscytujących wydarzeń. Małych i tych większych. Każde spotkanie to zaskakująca podróż w świat artystycznych zabaw, eksperymentów z różnorodnymi materiałami i zmysłów. To wielka podróż z uśmiechem na twarzy, twórczą aktywnością wyzwalająca moc i energię do działania. Każde spotkanie będzie sprzyjać nawiązywaniu przyjaznych relacji w grupie czy bliskości z rodzicami. Naszym celem jest stworzenie twórczej przestrzeni do rozwoju dla dzieci czy ich rodziców. Kreatornia chce rozwijać talenty, uczyć nowych umiejętności i samodzielności. Zapraszamy na nasze kreatywne warsztaty edukacyjno-rozwojowe, artystyczno-rękodzielnicze, gry terenowe, gry i zabawy na świeżym powietrzu, eksperymenty naukowe na różnego rodzaju imprezach czy kreatywne urodziny. Kreatornia, ul. Sudecka 19, Nysa; tel. 600-911-626. www.facebook.com/kreatornianysa oraz kreatornianysa@interia.pl

Tomasz Kołodziej
tel. kom.: 608-595-509
kontakt@biegnyski.pl
www.biegnyski.pl